wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – Gold Coins of the World from Ancie..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:01:20
348067
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – Gold Coins of the World from Ancient Times to the Present, 2017, 9. edycja, ISBN 9780871843098
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 800 strony A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany, klasyczny katalog monet złotych w tym polskich z rozbiciem na mennice (miasta) i okresy historyczne oraz podaniem czystości złota i wagi monet

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 98

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  150 zł