wydawnictwa polskie, Jasek Dariusz F. – Studukatówka bydgoska 1621 Zygmunta III Wazy / The Pola..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:01:00
348066
Opis: wydawnictwa polskie, Jasek Dariusz F. – Studukatówka bydgoska 1621 Zygmunta III Wazy / The Poland 1621 gold 100 ducats - Najbardziej spektakularna polska złota moneta, ISBN 9788394053451
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 101 stron formatu A4, oprawa miękka, bogate opracowanie wyjątkowego tematu, jakim jest najbardziej spektakularna Polska moneta, autor zrobił kwerendę wielu zbiorów i dotarł do przynajmniej 14 sztuk studukatówek, wspaniała praca wykonana w wysokiej jakości zarówno zgromadzonego materiału ilustracyjnego jak i formy wydania

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 124

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  135 zł
4)  100 zł
5)  65 zł
6)  60 zł