wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dyn..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:00:40
348046
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 187

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł