Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:00:20
348045
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom I, Gdańsk 2015, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 544 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 136

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  125 zł
6)  120 zł