Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 13-06-2022 18:00
Zakończenie: 23-06-2022 20:21:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:21:40
198645
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca rozwidlona laska
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.7 mm, 0.32 g
Literatura: BRP Prusy T2.17, W. 15, Neumann 1.b

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 81