Polska, zestaw 14 medali z serii Systema Solare, 2009

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:31:40
346146
Opis: Polska - III RP po 1989, zestaw 14 medali z serii Systema Solare, 2009, Warszawa, w skład zestawu wchodzą: Słońce (łac. Sol) - platerowane złotem, Merkury (łac. Mercurius), Wenus (łac. Venus), Ziemia (łac. Terra), Mars (łac. Mars), Jowisz (łac. Jupiter), Saturn (łac. Saturnus), Uran (łac. Uranus), Neptun (łac. Neptunus), Księżyc (łac. Luna), Pluton (łac. Pluto), kometa Halleya (łac. Cometa Halleiensis) oraz dwa większe medal z układem słonecznym i Drogą Mleczną
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 12 x 14.1 g, 2 x 28.3 g, stemple lustrzane, jeden medal złocony, razem 14 sztuk w eleganckim pudełku

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 155

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  470 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  300 zł