Polska, zestaw 9 medali z serii Systema Solare, 2009

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:31:20
346145
Opis: Polska - III RP po 1989, zestaw 9 medali z serii Systema Solare, 2009, Warszawa, w skład zestawu wchodzą: - Słońce (łac. Sol) - platerowane złotem - Merkury (łac. Mercurius) - Wenus (łac. Venus) - Ziemia (łac. Terra) - Mars (łac. Mars) - Jowisz (łac. Jupiter) - Saturn (łac. Saturnus) - Uran (łac. Uranus) - Neptun (łac. Neptunus)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 9 x 14.1 g, stemple lustrzane, jeden medal złocony, razem 9 sztuk w eleganckim opakowaniu, wszystkie medale z certyfikatami

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 144

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  200 zł
8)  190 zł
9)  185 zł