Niemcy, Medal Fryderyka i Luizy, 1906–1918

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:29:40
346827
Opis: Niemcy - Badenia, Medal Fryderyka i Luizy, 1906–1918, Popiersia Fryderyka i Luizy w prawo, na stronie odwrotnej pod koroną herby Badenii i Prus, niżej 1859 - 1906 / 20. 9., odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, zachowany fragment wstązki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 38.2 mm, 30.61 g (ze wstążką)
Literatura: OEK 221

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  40 zł
5)  36 zł