Polska, Kardynał Stefan Wyszyński, 2001

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:24:40
344820
Opis: Polska - III RP po 1989, Kardynał Stefan Wyszyński, 2001, Warszawa, medal w kształcie otwartej księgi, na okładce której kontur Polski, trzymanej przez dwie dłonie, wewnątrz z lewej półpostać Stefana Wyszyńskiego i napis KSIĄDZ KARDYNAŁ / STEFAN WYSZYŃSKI / PRYMAS POLSKI / 1901-1981/2001, z prawej półpostać Jana Pawła II i napis Dziekujemy / Bogu za / opatrznościowego / Pasterza – / Prymasa / Tysiąclecia / Jan Paweł II, medal projektu Roussany Nowakowskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 59.1 x 46.3 mm, 114.46 g, nakład nieznany
Literatura: Paszkowycz 5/01 (nie notuje w tombaku złoconym)

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 119

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  90 zł
6)  60 zł
7)  46 zł
8)  40 zł
9)  38 zł