Polska, 40 lat czasopisma Kamena, 1977

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:22:00
344827
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 40 lat czasopisma Kamena, 1977, Warszawa, Aw: Popiersie na wprost, KAZIMIERZ • ANDRZEJ • JAWORSKI 1897-1973, w tle gwiazdy i chmury, z lewj róża, W • 1933 • R • ZAŁOŻYLI • W • CHEŁ-, Rw: MIE • PISMO • POETYCKIE • >KAMENA<, popiersie na wprost, ZENON • WAŚNIEWSKI • 1891-1945, w tle gwiazdy, chmury i pegaz, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 79.9 mm, 190.83 g, nakład nieznany
Literatura: MMP 77/367 (nie notuje w tombaku złoconym), Paszkowycz 37/77 (nie notuje w tombaku złoconym)

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 25

1)  34 zł
2)  32 zł