Polska, zestaw 5 medali, 2007

Polska, zestaw 5 medali, 2007

Polska, zestaw 5 medali, 2007

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:20:20
345181
Opis: Polska - III RP po 1989, zestaw 5 medali, 2007, Chiny, w skłąd zestawu wchodzą medale na pamiątkę: 27 lat pontyfikatu (40.3 mm, 24.04 g), I podróży apostolskiej (40.2 mm, 26.16 g), wizyty w Warszawie (40.2 mm, 25.09 g), wizyty w Gnieźnie (40.2 mm, 26.55 g), wizyty w Wadowicach (40.3 mm, 26.62 g)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal złocony, razem 5 sztuk

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 57

1)  24 zł
2)  22 zł