Polska, Jan Paweł II w Sandomierzu, 1999

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:20:00
345171
Opis: Polska - XX w., Jan Paweł II w Sandomierzu, 1999, Panorama Sandomierza, niżej JAN PAWEŁ II w SANDOMIERZU 12.06.99
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 100.2 x 51.6 x 16.2 mm, 164.76 g

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 137

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  26 zł
5)  24 zł
6)  22 zł
7)  20 zł
8)  18 zł