Polska, Papież Jan Paweł II, 2005

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:16:20
345217
Opis: Polska - XXI w., Papież Jan Paweł II, 2005, Głowa papieża w lewo, •PAPIEŻ JAN PAWEŁ II• 1978-2005
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 103.1 mm, 277.26 g

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 58

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  32 zł