Polska, 10 lat pontyfikatu, 1988

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:14:20
345177
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 10 lat pontyfikatu, 1988, Popiersie papieża w lewo, z prawej sygnatura S. SŁODOWY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II - 10 LAT PONTYFIKATU
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 88.6 mm, 230.47 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 97

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  38 zł