Polska, Jan Paweł II, 2004

Polska, Jan Paweł II, 2004

Polska, Jan Paweł II, 2004

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:13:40
345213
Opis: Polska - XXI w., Jan Paweł II, 2004, Warszawa, Popiersie papieża w lewo, z lewej Jan Paweł II, plakieta projektu Anny Beaty Wątróbskiej-Wdowiarskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 64.3 x 48.7 mm, 100.68 g
Literatura: Grabowski 1039, Nestorowicz 1249

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 86

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  26 zł
8)  22 zł
9)  20 zł