Polska, I Pielgrzymka do Polski, 1979

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:09:00
345191
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), I Pielgrzymka do Polski, 1979, Kontur Polski, w nim popiersie papieża w lewo, POLSKA-CZERWIEC 1979 r. / PAPIEŻ JAN PAWEŁ II
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 61.0 x 60.8 mm, 85.63 g
Literatura: Nestorowicz 146

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 64

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł