Rosja, medal na pamiątkę pobytu w Paryżu, 1814

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 22:08:00
346826
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), medal na pamiątkę pobytu w Paryżu, 1814, Aw: Głowa władcy w prawo, na przecięciu szyi sygnatura ANDRIEU F., na dole DENON D., ALEXANDRE I. EMPEREUR - DE TOUTES LES RUSSIES., Rw: Geniusz siedzący w lewo, piszący sejour / d'Alex 1 / Paris, w tle drzewo, po bokach ANDRIEU.F. - DENON.D., w odcinku MDCCCXIV.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.6 mm, 35.38 g
Literatura: Diakov 378.1 (R1) (tam w srebrze)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 201

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  250 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  95 zł
7)  90 zł