Rosja, rubel, 1921 A•Г

Rosja, rubel, 1921 A•Г

Rosja, rubel, 1921 A•Г

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:59:00
346917
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), rubel, 1921 A•Г, Petersburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, lekko przetarty
Literatura: Fedorin 1, Parchimowicz 5a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 106

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł