Rosja, rubel koronacyjny, 1883

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:54:40
346911
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), rubel koronacyjny, 1883, Petersburg, wybity z okazji koronacji Aleksandra III na cara Rosji
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony, poniżej brody cara naprawiane tło monety, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 217, Kazakov 606

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 222

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  480 zł
5)  460 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  290 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł