Rosja, połtina, 1878 СПБ НФ

Rosja, połtina, 1878 СПБ НФ

Rosja, połtina, 1878 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:53:20
346910
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), połtina, 1878 СПБ НФ, Petersburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: Adrianov 1878, Bitkin 127

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 113

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  155 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  70 zł
7)  50 zł
8)  48 zł