Rosja, rubel pomnikowy, 1834

Rosja, rubel pomnikowy, 1834

Rosja, rubel pomnikowy, 1834

Cena wylicytowana: 5 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:49:40
346949
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel pomnikowy, 1834, Petersburg, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Aleksandra I
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenie na obrzeżu, stara patyna
Literatura: Bitkin 894 (R), Davenport 285, GM 156, Uzdenikow 4183

Cena końcowa: 5 200 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 299

1)  5 200 zł
2)  5 000 zł
3)  5 000 zł
4)  4 600 zł
5)  3 100 zł
6)  3 000 zł
7)  2 800 zł
8)  2 400 zł