Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:44:20
346892
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1901, Berlin, 200. rocznica ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, miejscowe rysy
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 101

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  48 zł
6)  44 zł
7)  40 zł
8)  34 zł
9)  30 zł