Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:44:00
346889
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze - wybite na 25-lecie panowania
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, moneta pięknie zachowana z dużym blaskiem menniczym
Literatura: AKS 132, Jaeger 113

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 111

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł