Niemcy, talar (Ausbeutetaler), 1839 A

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:39:20
346882
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar (Ausbeutetaler), 1839 A, Berlin
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna, obrzeże nieczytelne w wyniku wyjęcia z oprawy
Literatura: AKS 18, Davenport 764, Thun 251

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 94

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł