Francja, 5 centymów, 1872 A

Francja, 5 centymów, 1872 A

Francja, 5 centymów, 1872 A

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:30:00
346764
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), 5 centymów, 1872 A, Paryż
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Gadoury 157a

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 46

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł