Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:24:40
346808
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), talar, 1632, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem i legendy, Rw: Stojący św. Rudbert, wokoło legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.43 g, mała wada krążka na awersie, stara patyna
Literatura: Davenport 3504, Probszt 1209, Zöttl 1483

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 151

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  900 zł
4)  880 zł
5)  800 zł