Ryga- miasto, szeląg, 1648

Ryga- miasto, szeląg, 1648

Ryga- miasto, szeląg, 1648

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:18:40
346655
Opis: Ryga- miasto - Krystyna (1632–1654), szeląg, 1648, Ryga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SB 67

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 45

1)  18 zł