Polska, 10 złotych, 2005

Polska, 10 złotych, 2005

Polska, 10 złotych, 2005

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:09:20
346734
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2005, Warszawa, Jan Paweł II (1920-2005)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład: 170.000 szt., patyna, wybite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 968

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  34 zł