Polska, 20 złotych, 2011

Polska, 20 złotych, 2011

Polska, 20 złotych, 2011

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:08:40
346736
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2011, Warszawa, Beatyfikacja Jana Pawła II
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, moneta wybita stemplami lustrzanymi, z tampondrukiem, nakład 80.000 sztuk, moneta w uszkodzonym, plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 1223

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 68

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł