Polska, 20 złotych, 2003

Polska, 20 złotych, 2003

Polska, 20 złotych, 2003

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:07:20
346744
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2003, Warszawa, Jan Paweł II - 25-lecie pontyfikatu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w specjalnym kapslu
Literatura: Parchimowicz 893

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 66

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł