Polska, 20.000 złotych, 1993

Polska, 20.000 złotych, 1993

Polska, 20.000 złotych, 1993

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:06:40
346740
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 20.000 złotych, 1993, Warszawa, XVII Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Lillehammer 1994
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 612

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 53

1)  14 zł
2)  12 zł