Polska, 500 złotych, 1986

Polska, 500 złotych, 1986

Polska, 500 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:05:40
346742
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1986, Warszawa, Władysław I Łokietek 1320–1333
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 8.000 sztuk, patyna, stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz 327

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 207

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł