Polska, 500 złotych, 1985

Polska, 500 złotych, 1985

Polska, 500 złotych, 1985

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 21:05:20
346743
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1985, Warszawa, 40 Lat ONZ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład: 10.000 sztuk, patyna, moneta w pudełku NBP, stemple lustrzane
Literatura: Parchimowicz 325

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 129

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  55 zł