Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:44:00
346836
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Bitkin 1083, Kuriański Z10P33.1, Plage 313, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 202

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  900 zł
4)  880 zł
5)  860 zł
6)  840 zł
7)  820 zł
8)  680 zł
9)  600 zł