Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:41:20
346818
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka legendy awersu PR, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD24a-2

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 278

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł