Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:31:40
346934
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kazdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.5 mm, 1.08 g, lekko gięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł