Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:29:40
346933
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka z pierścieniem i kulka pod łukiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.8 mm, 0.91 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ VII

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 58

1)  46 zł
2)  46 zł
3)  42 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł