Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:29:00
346936
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie po dwie kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w każdym kącie po małym krzyżu, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.5 mm, 0.87 g, lekko gięty, patyna
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 78

1)  48 zł
2)  48 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł