Niemcy, denar typu OAP, X/XI w.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:28:40
346929
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w kątach D-O-D-O, +…RA + REX, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, po bokach po kulce, …HLHT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 1.62 g, patyna, lekko gięty
Literatura: Hatz typ IV.5.g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 97

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  40 zł