Cesarstwo Rzymskie, nummus, 329

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:27:40
346700
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, nummus, 329, Arles, Aw: Popiersie cezara w lewo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Brama obozowa z czterema wieżyczkami, nad nią gwiazda, po bokach T - F, VIRTVS CAESS, w odcinku PCONST
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 3.12 g, prawie całe srebrzenie, ładny portret władcy, patyna
Literatura: RIC 334

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 119

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł