Cesarstwo Rzymskie, follis, 318–320

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:26:40
345902
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361) - jako cezar (316–337), follis, 318–320, Heraclea, Aw: Popiersie cesarza w lewo, D N FL CL CONSTANTINVS NOB C; Rw: Brama obozowa z trzema wieżami, z prawej kulka, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku SMHA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.33 g, zielona patyna
Literatura: RIC 32

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 52

1)  36 zł