Cesarstwo Rzymskie, follis, 331

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:24:00
345903
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 331, Cyzicus, Aw: Popiersie Constantinopolis w hełmie i z berłem w lewo, CONSTANTINOPOLIS, Rw: Wiktoria stojąca w lewo, z nogą na dziobie galery, trzymająca berło i podtrzymująca stojącą tarczę, w odcinku SMKB
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.52 g, patyna
Literatura: RIC 92

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 81

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł