Republika Rzymska, denar, 153 pne

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:17:20
346799
Opis: Republika Rzymska - C. Maianius 153 pne, denar, 153 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, z lewej X, Rw: Wiktoria w bidze w prawo, trzymająca lejce i bat, poniżej C MAIANI, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.67 g, stara, ciemna patyna
Literatura: Crawford 203/1a, Albert 805

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 112

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł