Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:08:00
346971
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1–5 /reprint/, przedruk wydania z lat 1871–1916
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, oprawa kartonowa, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XIX wieku

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 70

1)  125 zł
2)  120 zł