wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys – Moneta w dawnym Gdańsku. Badania archeologiczne w lata..

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:07:00
346970
Opis: wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys – Moneta w dawnym Gdańsku. Badania archeologiczne w latach 1997-2009, Gdańsk 2013, ISSN 23007001
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 416 stron formatu A4, twada oprawa, bogato ilustrowane opracowanie monet odnalezionych podczas badań Gdańska, uzupełnione o komentarze dotyczące poszczególnych grup monet, niewielkie uszkodzenia okładki, ślady przeglądania na krawędziach stron

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 97

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  60 zł