wydawnictwa polskie, Aleksandra Popioł-Szymańska - Poglądy monetarne w Polsce od XV do XVIII wi..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:06:40
346961
Opis: wydawnictwa polskie, Aleksandra Popioł-Szymańska - Poglądy monetarne w Polsce od XV do XVIII wieku, Poznań 1978
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 208 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bardzo ciekawa praca rekonstruująca poglądy monetarne głównie w oparciu o akty normatywne i piśmiennictwo z epoki

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 116

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  32 zł