wydawnictwa polskie, Gumowski Marian (red. Antoni Domaradzki) - Mennica Gdańska, Gdańsk 1990

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:05:40
346957
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian (red. Antoni Domaradzki) - Mennica Gdańska, Gdańsk 1990
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 219 stron i 37 tablic formatu ok. B5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 39

1)  20 zł
2)  18 zł