wydawnictwa zagraniczne, I. Spassky, E. Shchukina - Medals and Coins of the Age of Peter the Great ..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:05:20
346955
Opis: wydawnictwa zagraniczne, I. Spassky, E. Shchukina - Medals and Coins of the Age of Peter the Great From the Hermitage Collection, Leningrad 1974
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 40 stron wstępu oraz około 70 pozycji skatalogowanych i zilustrowanych - wydanie dwujęzyczne - po rosyjsku i angielsku, twarda oprawa, ładnie zachowane

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 48

1)  34 zł
2)  32 zł