wydawnictwa zagraniczne, Владимир Биткин – Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin – Composit..

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:05:00
346951
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Владимир Биткин – Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin – Composite catalogue of russian coins); Киев, 2003 (KSEROKOPIA)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1029 stron formatu A5, oprawa twarda, kserokopia w zmniejszonym formacie i w twardzej oprawie introligatorskiej; rzadkie, bardzo szczegółowe i poszukiwane opracowanie monet Rosji Carskiej

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 139

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  90 zł
4)  65 zł
5)  60 zł