wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński - Monety złote 1851-1987. Warszawa 1990

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:03:00
346956
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński - Monety złote 1851-1987. Warszawa 1990
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 422 strony formatu kieszonkowego A5, twarda oprawa introligatorska z zachowaną przednią okładką, popularny katalog monet

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 83

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  22 zł
6)  18 zł